Główna siedziba firmy:

Zjazd 34 , 18-520 Stawiski

tel. 86 474 26 30 | tel./fax 86 474 26 29

Pn. - Pt.: 7.30 - 17.00

Sobota: 7.30 - 15.00

Oddział Przasnysz:

ul. Żwirki i Wigury

tel. 600 641 161

Pn. - Pt.: 7.30 - 17.00

Sobota: 7.30 - 15.00

Oddział Mrągowo:

ul. Lubelska 44C

Tel. 89 741 63 84

Pn. - Pt.: 7.30 - 16.00

Sobota: 7.30 - 14.00

AGCO-banner

Valtra Seria S

seria-sWięcej mocy, więcej komfortu

Nowa seria S łączy niezrównaną moc i innowacyjną technologię  z doskonałym komfortem pracy. Ciągnik Valtra serii S zapewnia profesjonalnym rolnikom i przedsiębiorcom doskonałe osiągi przy ciężkich pracach uprawowych, pracach usługowych i transporcie.

Kabina

cab-valtra-sWarunki jazdy w całkowicie nowej, przestrzennej kabinie są doskonałe. Znakomita widoczność we wszytkich kierunkach. Opcjonalny układ jazdy tyłem TwinTrac może być regulowany  w poziomie, co sprawia, że jazda tyłem jest jeszcze bardziej wygodna i wydajna. Czteropunktowe zawieszenie kabiny i zawieszenie przedniej osi łagodzą wstrząsy, a ciągnik można dodatkowo wyposażyć w półaktywne zawieszenie kabiny AutoComfort, nagrodzone Srebrnym Medalem Agritechniki w Hanowerze i Złotym Medalem AgroPremiery w Poznaniu.


Silnik

Silnik z układem selektywnej redukcji katalitycznej SCR jest montowany standardowo w modelu S352 i opcjonalnie jest dostępny w pozostałych modelach Serii S. Nowe silniki z technologią SCR należą do najlepszych na rynku pod względem efektywności zamiany energii zawartej w paliwie na moc użyteczną i zużywają o 3-7% mniej paliwa niż ciągniki konkurencji. Nowe wysokosprawne i wydajne silniki w połączeniu z bezstopniową przekładnią AVT opracowaną przez koncern AGCO oraz dostępnym we wszystkich modelach w standardzie systemem inteligentnego zarządzania ciągnikiem (ITC) spełniają potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Hydraulika i układ napędowy

Nowe ciągniki Serii S są wyposażone w solidną przekładanię bezstopniową AVT (AGCO Variable Transmission). Przekładnia bezstopniowa, jak udowodniono, jest łatwa w obsłudze i pozwala operatorowi wykorzystać pełną moc w ciężkich pracach. Prędkość ciągnika i obroty silnika mogą być dostosowane za pomocą pedału przyspieszenia, dźwigni ręcznej lub za pomocą wydajnego systemu inteligentnego zarządzania ciągnikiem (ITC).

Sześć rozdzielaczy hydraulicznych ze złączem Power Beyond i pompą hydrauliczną o wydatku 175 l/min. Mocne podnośniki: 5 ton z przodu i 12 ton z tyłu.
Centralny obwód hydrauliki LoadSensing zamknięty o wydatku do 200 l/min z regulacją wielkości przepływu i ciśnienia.

Materiały i dane techniczne

Pobierz broszurę

Parametry techniczne

Elementy odpowiadające za wygląd formularza na stronie! Zaleca się nie ingerowanie w tą część artykułu:

Strona producenta

Wyślij zapytanie:

 
...

Żródło: Valtra