Główna siedziba firmy:

Zjazd 34 , 18-520 Stawiski

tel. 86 474 26 30 | tel./fax 86 474 26 29

Pn. - Pt.: 7.30 - 17.00

Sobota: 7.30 - 15.00

Oddział Przasnysz:

ul. Żwirki i Wigury

tel. 600 641 161

Pn. - Pt.: 7.30 - 17.00

Sobota: 7.30 - 15.00

Oddział Mrągowo:

ul. Lubelska 44C

Tel. 89 741 63 84

Pn. - Pt.: 7.30 - 16.00

Sobota: 7.30 - 14.00

AGCO-banner

Valtra Seria T

Valtra T4Nowa generacja serii Valtra T została zaprojektowana, aby zaspokoić potrzeby dzisiejszych zawodowych rolników oraz przedsiębiorców.

Seria T łączy w sobie tradycję i siłę ciągników Valtra z nie mającą sobie równych uniwersalnością, którą oferuje system zamówień do obsługi klientów Valtry.

 

 

 

Kabina

Valtra T cabKabiny Valtra są zaprojektowane i skonstruowane tak aby były przestrzenne, ergonomiczne i bezpieczne.

Drzwi kabiny są duże, z regulacją ustawienia ich otwarcia, i mają wytrzymałe sprężyny gazowe, które ułatwiają otwieranie. Uchwyty są solidne a podłoga kabiny jest płaska.

Kabiny ciągników Valtra są wyjątkowo obszerne i oferują doskonałą widoczność przez przyciemnione szyby. Szerokość kabiny pozwala na łatwe obracanie się operatora przy korzystaniu ze specjalnego układu do jazdy tyłem TwinTrac.

Kolumna i koło kierownicy są regulowane, a samo koło kierownicy wykonano z przyjemnych w dotyku materiałów, które zapewniają T-NTDirectoperatorowi wygodne i bezpieczne prowadzenie. Fotel obraca się o 180 stopni. Jeszcze większe bezpieczeństwo gwarantuje podświetlenie stopni oraz opóźnione wyłączanie światła wnętrza kabiny.


Silnik

Silniki AGCO Power to silniki do pojazdów terenowych, przeznaczone do ciągników współpracujących z wymagającymi maszynami. Jest to zwłaszcza widoczne w ich solidnej budowie, wytrzymałości, niezawodności i wysokim momencie obrotowym.

Wszystkie ciągniki Serii T są napędzane silnikami AGCO Power Common Rail, które dodatkowo ulepszono w celu udoskonalenia spalania i obniżenia emisji spalin. Dzięki tym zmianom siliniki są teraz cichsze, zużywają mniej paliwa i mają jeszcze większą moc niż dotychczas.

Hydraulika

Zgodnie z zapotrzebowaniem można wybrać hydraulikę zewnętrzną sterowaną mechanicznie lub elektronicznie a obsługa jest prosta i logiczna. Olej hydrauliczny wymienia się rzadko, dzięki czemu oszczędza się czas i koszty. Dodatkowo Seria T pozwala na zastosowanie zatwierdzonych przez Valtrę olejów pochodzenia roślinnego.

W modelach Advance hydrauliką zewnętrzną steruje się wygodnie i skutecznie przy pomocy joysticka i przycisków umieszczonych w nowym ergonomicznym podłokietniku. Joystick może również służyć do sterowania ładowaczem czołowym. Dzięki proporcjonalnemu sterowaniu joystickiem i elektronicznie kontrolowanym zaworom hydraulicznym, funkcje ciągnika i maszyn można regulować z niebywałą precyzją.

Wydajność hydrauliki programuje się w zależności od przepływu i cykli pracy a jej maksymalna wartość jest niezwykle wysoka: 115 l/min (200 bar). Hydraulika LoadSensing w wersjach Advance spełnia wszystkie wymagania stawiane przez najnowsze maszyny i zestawy maszyn. Całkowicie elektroniczne sterowanie hydrauliką zewnętrzną jest charakterystyczną cechą, stosowaną wyłącznie w ciągnikach Valtry.

Przekładnia

Valtra Direct pozwala wybrać idealny zakres przełożeń dla bieżącego zadania. Każdy z czterech zakresów przełożeń zaczyna się od zera i oferuje bezstopniową regulację prędkości. Twoja wydajność pracy podczas jazdy do tyłu jest taka sama jak przy jeździe do przodu. Wybierając idealny zakres dla danej pracy, korzystasz z optymalnej współpracy silnika z przekładnią, co pozwala Ci na bardziej ekonomiczną jazdę.

Materiały i dane techniczne

Pobierz broszurę

Parametry techniczne

Elementy odpowiadające za wygląd formularza na stronie! Zaleca się nie ingerowanie w tą część artykułu:

Strona producenta

Wyślij zapytanie:

 
...

Żródło: Valtra