Główna siedziba firmy:

Zjazd 34 , 18-520 Stawiski

tel. 86 474 26 30 | tel./fax 86 474 26 29

Pn. - Pt.: 7.30 - 17.00

Sobota: 7.30 - 15.00

Oddział Przasnysz:

ul. Żwirki i Wigury

tel. 600 641 161

Pn. - Pt.: 7.30 - 17.00

Sobota: 7.30 - 15.00

Oddział Mrągowo:

ul. Lubelska 44C

Tel. 89 741 63 84

Pn. - Pt.: 7.30 - 16.00

Sobota: 7.30 - 14.00

kuhn-finance

Kosiarki

Kosiarki Dyskowe GMD Seria 100 i 100 GII

Duża prędkość robocza, belka tnąca o konstrukcji zapobiegającej blokowaniu
roślin na dyskach oraz nożyki nie wymagające ostrzenia.

To tylko niektóre z zalet zawieszanychkosiarek dyskowych GMD produkowanychprzez firmę KUHN.

W ciągu ostatnich 40 lat, w fabrykach KUHN wyprodukowano kilkaset tysięcykosiarek dyskowych. Lata doświadczeńoraz nieprzerwane prace ibadania mające na celu ulepszanie kosiarek GMD, zapewniły firmie KUHN pozycję lidera wśród producentów maszyn zielonkowych na świecie.

Pobierz materiały

Kosiarka dyskowa GMD seria LIFT-CONTROL

Zbiór wysokiej jakości paszy jest niezmiernie istotny dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania nowoczesnego, wydajnego i dochodowego gospodarstwa. Koszenie, jako pierwsza czynność wykonywana podczas zbioru, jest procesem szczególnie ważnym. Zbiór należy przeprowadzić we właściwym momencie, dlatego też okres sianokosów zawsze wiąże się z intensywną i stresującą pracą. Rośliny muszą zostać skoszone z jak największej powierzchni w jak najkrótszym czasie, aby zapewnić równomierne i szybkie schnięcie pokosu i ograniczyć ryzyko powstawania strat wynikających ze zmiennych warunków pogodowych. Niezawodność kosiarek KUHN ma tutaj niezmiernie istotne znaczenie.

Obecność zanieczyszczeń w materiale paszowym znacznie obniża jego jakość, szczególnie w przypadku kiszonki. Spadek wartości energetycznej paszy podczas zbioru będzie przyczyną spadku wydajności stada i w związku z tym będzie wymagać uzupełnienia strat przez zastosowanie koncentratów.

Opierając się na swoim bogatym doświadczeniu, firma KUHN opracowała unikalne rozwiązanie: system zawieszenia kosiarek LIFT-CONTROL®. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Użytkownicy przekonali się, że czysto koszona pasza ma wyższą wartość odżywczą i bardziej apetyczny wygląd. Czasopisma branżowe szybko doceniły nowe rozwiązanie. Kosiarki GMD LIFT-CONTROL® stały się obecnie wzorem na rynku pod względem konstrukcji zawieszenia oraz uzyskiwanej jakości koszenia. Dlatego nie czekaj z decyzją, ta kosiarka na pewno spełni Twoje oczekiwania!

Pobierz materiały

Elementy odpowiadające za wygląd formularza na stronie! Zaleca się nie ingerowanie w tą część artykułu:

Strona producenta

Wyślij zapytanie:

 
...

Źródło: KUHN